Канаѓанка призна дека се обидела да го…

Канаѓанка по име Паскале Ферие се изјасни…

Гренел: Трамп сакаше економски развиен Балкан, дојде…

Поранешниот специјален пратеник на американскиот претседател Доналд…

Синот на Трамп за Зеленски: Неговата влада…

Синот на Трамп го критикуваше Зеленски за…

(Фото) Се омажи најмалата ќерка на Доналд…

Тифани Трамп, ќерката на поранешниот претседател на…

Блиски до Трамп потврдуваат: Ќе се кандидира…

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп има намера…

Сијарто: Да победеше Трамп немаше да има…

Унгарскиот министер за надворешни работи Петер Сијарто…

Трамп: Добро го познавам Путин, немаше да…

Поранешниот американски лидер Доналд Трамп изјави дека…

Да беше во Македонија ќе беше терорист:…

Советникот на поранешниот американски претседател Доналд Трамп – Стив Банон, е…

Трамп: Русија и Украина итно да почнат…

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп ги повика…

Трамп: Германија наскоро би можела да престане…

Германија наскоро би можела да престане да…