Опожарено возило во Охрид, за среќа нема…

Рано утрово, во 02.31 часот, во СВР…

Запалени возило и гаража во Кавадарци

Возило и гаража биле запалени доцна синоќа…

Нови тензии: Запалено возило во Лепосавиќ

Возило, паркирано во двор од приватна куќа,…

(Видео) Запалено возило во близина на скопската…

Пронајдено е запалено возило во непосредна близина…

(Фото) Прилеп како див запад: И денеска…

Денеска околу 16:45ч. пожapникapите во ТППЕ Прилеп…

Охриѓанец запалил возило на сограѓанин: Ова се…

Поради постоење основи на сомнение за сторено…