(Видео) Албанец застрелал тројца пред ноќен клуб…

Грчката полиција трага по двајца државјани на…

(Видео) Сe иcпoyбилe вo Koлoрaдo: Шeстминa зacтрeлaни

Вооружен напаѓач, кој дејствувал сам, убил пет…