(Видео) Трагична хеликоптерска несреќа: Се сруши американски…

Четири лица загинаа во хеликоптерска несреќа во…

(Видео) Почина шестгодишното момче кое беше четири…

Почина шестгодишното момче Хајдар, кое пред три…

Преживеаните и семејствата на зaгинатите патници во…

Штетата за сообраќајната несреќа со автобусот на…

Седум зaгинати откако мал туристички авион се…

Седум лица загинаа денеска во несреќа на…

Бајден отиде да зборува за инфраструктура, а…

Мостот во американскиот град Питсбург се урна,…

Се урна Балон кај Љубљана: Неколку повредени

Tројца белгиски и еден словенечки државјанин се…

(Видео) Кола удри репортерка дур известуваше во…

Гледачите на телевизија во Западна Вирџинија се…

Момчето на зaгинaта девојка во шок: Се…

Момчето на загинатата Викторија. Н, 24-годишниот Л.…

(Видео) Неверојатно: Новинарка пpeгазена од автомобил додека…

Новинарката во САД ја удри од автомобил…

Дури денес ќе биде поништена лиценцата на…

Министерот за економија Крешник Бектеши на вчерашната…