Патот Крива Паланка – Нерав во прекин…

Според последните информации од АМСМ, од 06:50…

Свлечиште го прекина сообраќајот на патниот правец…

Поради свлечиште целосно е во прекин сообраќајот…

Одрон на регионалниот пат Штип-Неготино

Одрон на регионалниот пат Штип-Неготино, на планината…

(Видео) Можеше да заврши трагично: Снимка од…

Попладнево поради голем одрон беше затворен сообраќајот…

Предупредување за возачите: Голем одрон на патот…

Поради одрон на карпа кај кичевското село…

Внимавајте ако патувате, влажни коловози и можни…

Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено…

Свлечиште и голем одрон на патот Свети…

На патниот правец А2 Свети Николе –…

Свлечиште и голем одрон кај Миладиновци

На патниот правец А2 Свети Николе –…

Поради голем одрон сообраќајот на патот Свети…

На патниот правец Свети Николе – Миладиновци,…