Собраќајна несреќа на автопатот Неготино-Демир Капија: Автомобил…

Едно лице било тешко повредено во сообраќајна…

Сообраќајна несреќа во Кичево: Со југо се…

На 09.01.2022 во 11,00 часот, било пријавено…

Пукање во скопско – едно лице е…

На првиот ден од Новата година дошло…

Удрил пешак со автомобил и се дал…

На 30.12.2021 во 16.00 часот во Полициската…

Пешак тешко повреден во Битола откако бил…

На 29.12.2021 во 06.05 часот било пријавено…

Со автомобил удрил во животно на патот…

Ноќеска (29 декември), половина час по полноќ,…

Мотоциклист се здоби со тешки повреди во…

На 28.12.2021 во 17.10 часот било пријавено…

Со автомобил удрил во паркирано возило, па…

На 23.12.2021 во 08.15 часот во СВР…