Пијан полицаец возел на автопат во спротивна…

Пијан полицаец возел во спротивна насока на…

Кривична пријава за скопјанец кој нападнал полицаец

СВР Скопје поднесе кривична пријава против Б.П.(32)…

Турски државјанин со автомобил удрил во полицаец…

Вчера (19.05.2024) во 02.50 часот, полициски службеници…

Разбојникот кој ограби казино со автоматска пушка…

Разбојникот од Непроштено кој со автомат ограби…

Полицаец од Битола ја претепал невенчаната сопруга

СВР Битола – Отсек за криминалистичка полиција…

(Видео) ПОЛИЦАЕЦ ТЕПА ВРАБОТЕН ВО КАЗИНО И…

Одделот за внатрешна контрола, криминалистички истраги и…

Нападнат полицаец кај Бит Пазар

На 12.02.2024 во 16.30 часот на подрачје…

Ужас во Црна Гора: Поранешен полицаец си…

Поранешниот полицаец М.Д. (51) ноќеска околу 1…

ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ЛУЃЕТО?! Полицаец ја…

Убиството на 21 годишната М.Б, Хрватка и…

Скопјанец со нож му се заканувал на…

Ноќва околу 3 часот во Градскиот парк…