Дел од Гази Баба денеска без вода

Прекин во водоснабдување денеска од 8:40 часот…

Кошаркарската Евролига пред прекин?

Клубовите со повеќегодишна евролигашка лиценца, в понеделник…

Сообраќајот на патот Дебар-Маврово кај м.в Утока…

АМСМ информира дека сообраќајот на патот Дебар…

Без вода улицата „Никола Грчето“ и дел…

Без вода денеска ќе бидат улиците „Никола…

Делови од Сопиште утре без струја

Од ЕВН Македонија АД известуваат дека на…

Утре без вода неколку улици од Центар

Од ЈП Вододвод и Канализација сме известени…

ЕВН со вонредно известување: Исклучување на струјата…

Од ЕВН Македонија АД известуваат дека на…