Кај нас ќе чекаме божја казна додека…

Поранешниот украински претседател Петро Порошенко утре треба…

По три дози: Полскиот претседател заразен со…

Полскиот претседател Анджеј Дуда е позитивен на…

Претседателот на Мексико од Tрaмп пoбaрaл дa…

Претседателот на Мексико Андрес Мануел Лопез Обрадор…