(Видео) Потврдено првиот авион израелски Ф-16 срушен…

Израелските медиуми ја потврдија информацијата дека е…

Ударна Вест: Хамас сруши воен авион над…

Се шпекулира дека Хамас срушил воен авион…

(Видео) Се урна мал авион во сред…

Мал авион се урна во населено место…