Нормализиран сообраќајот на патниот правец Тетово-Гостивар

Сообраќајот на патниот правец Гостивар-Тетово кај кључка…

Тешка сообраќајна несреќа на патот Тетово-Гостивар: Три…

Три лица се повредени во сообраќајна незгода,…

Хорор на автопатот Тетово-Гостивар: Голф излетал од…

Денеска, околу 19 часот, на автопатот Тетово-Гостивар…

(Фото) МВР ќе ги “плаши” возачите на…

МВР денеска соопшти дека е преземена „нова…