Апсења и дрога вечерва во акциската контрола…

Ноќва (02.04.2023) во периодот од 00.00 до…

Голема акција на МВР во скопски угостителски…

На 23.10.2022 во временскиот период од 00.00…

Акциска контрола на МВР во угостителски објекти:…

Денеска (15.10.2022) во периодот од 00.00 до…

МВР со детали за вчерашното пукање во…

Инфомакс вчера вечер ексклузивно објави дека на…

(Фото) Ексклузивно: Пукање во угостителски објект во…

Инфомакс дознава дека вечерва имало пукање во…

Акција на МВР: Пронајдена дрога во угостителски…

Седум лица се лишени од слобода откако…

Четворица на еден: Тепачка во угостителски објект…

На 04.04.2022 во 13.30 часот во Полициска…

Пожар во угостителски објект во Скопје –…

Рано утринава во 04.15 часот М.П.(43) од…