(Фото) И ќерката на Силјановска не се…

И ќерката на Силјановска не се согласува…

Семејно насилство во Центар: 67-годишната мајка ја…

Денеска во 02.40 часот во СВР Скопје,…

Што е со луѓево?! Мајка избодена од…

76-годишна жена од село од Македонски Брод…

Родители ја малтретирале малолетната ќерка – ќе…

На 24.02.2024 во Полициската станица Бит Пазар…

Млада Албанка го убила татко ѝ бидејќи…

Грозоморното злосторство се случило на 13 февруари,…

ХОРОР: Татко монструм од Хрватска, десет години…

Маж од централна Хрватска е осуден на…

Трагедија: Ќерка го усмрти татка си возејќи…

Страшна сообраќајна несреќа се случила околу три…

БОЛНА РАБОТА: Мајка ја принудувала малолетната ќерка…

Мајката која ја принудувала малолетната 14-годишна ќерка…

(Видео) Траорно: Русинка ја смирува својата седум…

Вознемирувачко видео покажува како мајка Русинка се…