Xopop: Неколку лица cилyвале 44годишна жена во струмичко

t

Во струмичко вчера е извршен грозоморен чин на сексуално насилство од повеќе лица врз 44-годишна жена, информира МВР. Настанот го пријавила нејзината сестрата. Таа рекла дека врз нејзината 44-годишна сестра била извршена обљуба од Б.Н. од струмичко село, со кого таа невенчано живеела, и од уште неколку лица.

Се работи на расчистување на случајот, соопштија надлежните институции.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Хорор во Скопје: Малолетник силувал другарка

Случај на силување во кој и силувачот,…

Обид за силување во Карпош

На 19.05.2022 во 20.30 часот во СВР…

Украина обвинува: Руски војници силувале 11 годишно…

Заменичката на украинскиот министер за надворешни работи, Емине…

Скопјанец се обидел да силува малолетничка

На 09.05.2022 во 19:20 часот во Полициската…

Брука: Девојка била тепана, силувана, давена, а…

Девојката од Велес која на 2 август…