Апел за пomoш на социјалните мрежи: Се бара Љубе

t

Се бара лицето Љубе Димитриевски.

-Ве молам за помош, изсчезнат е мојот вујко, Љубе Димитриевски. Здрав е, спортува, често оди на Водно и на кеј. Пријавено е во МВР. Доколку имате информации, сте го виделе во последниве 2 дена, ве молам да ми јавите 070 328 428, стои во алелот на помош објавен на Фејсбук.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Грција ќе добие 2,25 милијарди евра помош…

Поплавите предизвикаа штета на над 700 квадратни…

Добро утро со Инфомакс: Ќе ја оставиме…

На тројца комити, еден кодош, или во…

Скопјанецот Аднан е исчезнат скоро два месеци:…

Скоро два месеци е исчезнат скопјанецот Аднан…

Украина очекува 16 милијарди долари дополнителна помош…

Украинскиот премиер, Денис Шмихал, изјави дека Украина…

(Фото) “Србија има моќен сојузник”: Како Русија…

Русија со оружје им помага на браќата…