Објавено на:

Братот на Денис Тот на Фејсбук: Ништо нема да биде исто без тебе

t

Борис Тот, брат на ракометарот Денис Тот кој почина во Македонија, се огласи со емотивна порака.

„Прерано нè напушти, драг мој. Почивај во мир. Ништо повеќе нема да биде исто без тебе“ – напиша тој.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

210 санкционирани возачи во Скопје: 105 за…

Секторот за внатрешни работи Скопје во текот…

Вучиќ: Од каде го добивте правото да…

Во Сомбор се одбележa Денот на сеќавање…

Посебен режим на сообраќај во Аеродром поради…

Поради најавен ракометен натпревар со почеток во…

Какво ќе биде времето до петок?

Под влијание на влажна и нестабилна воздушна…

Аргентина е пред банкрот

Статистичката рејтинг агенција Фич го намали рејтингот…