Вечерва “Тешки муабети” со пратеникот Мартин Костовски

t

Не пропуштајте ја денешната епизода на Тешки муабети заедно со уредникот на Инфомакс, Александар Митовски, Милош Милошевски и нашиот денешен гостин, Мартин Костовски, пратеник од редовите на СДСМ во Собранието на Република Македонија.

Емисијата можете да ја следите во живо на Јутјуб, Фејсбук, Твитер и Телеграм каналите на Инфомакс со поечток во 21.30 часот, веднаш по завршувањето на контактната емисија Плус-минус.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Фатени со рачињата во медот: Кривични…

Кривична пријава по текст на Инфомакс Министерството…

ХОРОР: Марија, мајката на убиеното дете Александар…

„Нефункционалните институции ми го убија детето. Мојот…

(Видео) Африм Муча во живо за Инфомакс:…

Африм Муча, претставник на еден од синдикатите…

Следете нѐ: Вечерва продолжуваме со „Плус/Минус“ и…

Не пропуштајте ја денешната епизода на „Тешки…

Среќна нова 2024 година ви посакува Редакцијата…

Нека новата 2024 година ви донесе многу…