Вечерва “Тешки муабети” со Љупчо Палевски

t

Не пропуштајте ја денешната епизода на Тешки муабети заедно со уредникот на Инфомакс, Александар Митовски, Милош Милошевски и Љупчо Палевски – Палчо.

Емисијата можете да ја следите на Јутјуб, Фејсбук, Твитер, Телеграм, а од денеска и на ТикТок каналите на Инфомакс со почеток во 21.30 часот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Вечерва “Тешки муабети” со Јанаки Митровски

Не пропуштајте ја денешната епизода на Тешки…

ЗНМ: Квалификациите на високи функционери на ВМРО-ДПМНЕ…

Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ) реагира…

Вечерва “Тешки муабети” со Стевчо Јакимовски

Не пропуштајте ја денешната епизода на Тешки…

Вечерва “Тешки муабети” со Љубомир Гајдов

Не пропуштајте ја денешната епизода на Тешки…

Митовски: Никогаш, никому американците не влепиле ваков…

Не дека многу ги почитувам или поздравувам…