(Видео)Вознемирувачко: Родителите тераат девојче да го поздрави Путин со зборовите: “Ќе ги сечам Русите” – во позадина се гледа нацистички знак

t

На социјалните мрежи се појави видео од мало девојче кое во рацете држи нешто случно на меч, а родителите ја тераат да го поздрави Путин со зборовите: “Ќе ги сечам Русите”, односно ќе ги убијам Русите.

Во позадина на екранот од телевизорот може да се забележи хитлеровиот нацистички знак.

Погледнете го видеото во продолжение:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Ванг ЈИ го потврди стратешкото партнерство на…

Посетата ја потврди стабилноста, соработката и независноста…

(Фото) Бугарскиот провокатор Виктор Стојанов им се…

Бугарскиот провокатор Виктор Стојанов им се заканува…

Путин со коментар за конфликтот во Нагорно-Карабах

Москва прави се` за да се заштитат…

Родители! Оставете го смартфоните и посветете се…

Сите студии ја покажуваат штетноста од зјапањето…

Ким Јонг Ун: Северна Кореја ќе ѝ…

Севернокорејскиот лидер Ким Џонг-Ун му ветил на…