Објавено на:

(Видео) Дpaма во Белград: Татко пpeтепа бapaби кои му фрлаа петapди до бебето

t

Таткото на бебето е со сива качулка а тројцата момци фрлале петарди во близина на бебето иако тој неколку пати ги предупредил, затоа одлучил директно да ги воспита.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Врие од полиција: Дојави за бомби на…

Белградската полиција добила дојави за поставени бомби…

Хаос на белградскиот аеродром: Нови дојави за…

Дојави за бомби на белградскиот аеродром денеска…

Криза и во Србија: Белград го одложува…

Утринава на Градскиот совет донесовме одлука за…

Монах приведен на протестите против “Европрајд” во…

Конфронтацијата меѓу противниците на Прајд и полицијата…

(Видео) ХАОС во Белград: Полицијата не може…

Полицијата околу пладне го затвори Булеварот "Крал…