(Видео) За влакно избегната трагедија: Жена излетала од патот Гостивар-Тетово, автомобилот заврши во река!

t

За влакно избегната трагедија откако млада жена излетала од патот Гостиар-Тетово денеска, јавуваат читатели на Инфомакс.

Колата паднала во река покрај патот, а локални жители морале да го скршат прозорот од автомобилот за да ја извадат жената од внатре. За среќа поминала без посериозни повреди.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Петков им изрази сочувство на роднините на…

„Автомобилот со кој вечерва одевме за Варна…

(Видео) За влакно избегната трагедија: Жена излетала…

За влакно избегната трагедија откако млада жена…

Голема трагедија го потресе цел Балкан: Во…

Во сообраќајна несреќа која се случила вчера…

Четворица албански пратеници ќе бидат казнети за…

Комисијата за етика на по 10 дена…

Во Кривичниот суд продолжи судењето за Ласкарци

Со испитување на вештакот Љупчо Постолов, дел…