Објавено на:

(Видео) Што се случува со Бајден? – Сопругата го водеше за рака за да се симне од бината

t

Во уште еден мачен приказ на когнитивна и физичка ерозија од страна на претседател, Џо Бајден тој беше љубезно придружуван од сцената од неговата сопруга Џил во среда, откако даде кратки забелешки за истражувањата на ракот.

Видеото ја доловува кревкоста на Бајден во време кога американските противници како комунистичка Кина и Русија покажуваат похрабри демонстрации на сила во последниве месеци.

Ова доаѓа само неколку дена откако конференцијата на Бајден со гувернерите беше необјасниво прекината од неговите соработници откако тој се обиде да одговори на прашања.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Несреќа во Куманово: Се застрелал додека си…

Вчера во 19.24 часот во СВР Куманово…

ОВА НЕ Е НОРМАЛНО: 13-годишен ученик со…

Тринаесетгодишен ученик во најголемиот бразилски град Сао…

И ова го има: Откриена подземна лабораторија…

Во близина на селото Асеновец во Бугарија,…

Се чека уште Турција да пресече: Унгарскиот…

Унгарскиот парламент на состанокот во понеделникот гласаше…

Хакирано француското Национално собрание: Хакерите велат ова…

Веб-страницата на француското Национално собрание од утрово…