(Видео) Teшко за гледање: Нов peзил со Таче

t

Богдан Илиевски попознат по својот прекар Бетмен Велит во вечерашното издание „Бетмен велиТ“ на Инфомакс сподели нов резил на новиот лидер на СДСМ, Димитар Ковачевски – Таче.

Имено видеото е снимено на последниот јавен настап на Зоран Заев како премиер како дел од иницијативата за „Отворен Балкан“ и се е во ред додека не го повика Таче.

Погледнете:

Целото видео од емисијата „Бетмен велиТ“ можете да го погледнете тука:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Ковачевски: Техничката влада е дефинирана со закон,…

 Техничката влада е дефинирана согласно закон и…

СДСМ ЌЕ ИМА СВОЈ ПРЕТСЕДАТЕЛСКИ КАНДИДАТ Ковачевски…

Ковачевски изјави дека на вечерашната седница на…

Ковачевски: Техничката Влада е законска обврска за…

Премиерот и претседател на СДСМ Димитар Ковачевски…

Ковачевски во Виена: Економската соработка и интеграција…

Економската соработка и интеграцијата на земјите е…

Срдечна средба на Ковачевски со Александар Сорос

Премиерот Димитар Ковачевски на маргините на Парискиот…