Објавено на:

Директор натепал вработена во фирма во Ѓорче Петров

t

Вчера околу 11.00 часот во Полициска станица Ѓорче Петров е пријавено дека во фирма на подрачје на Ѓорче Петров вработената П.Г.В.(50) од Кавадарци по претходно недоразбирање била физички нападната од Ф.Х., кој бил директор на фирмата.Се работи на расчистување на случајот.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Директор натепал вработена во фирма во Ѓорче…

Вчера околу 11.00 часот во Полициска станица…

Директор на училиште во Кичево противправно стекнал…

ОВР Кичево поднесе кривична пријава против Н.Б.(45)…

Резултатите од пописот го поделија ВМРО-ДПМНЕ

ВМРО-ДПМНЕ контра експратеникот Илија Димовски дали партијата…

Кривична пријава за поранешниот директор на Трудовиот…

Јавните набавки ги вршел исти човек кој…

Алтернатива ја добива директорската фотелја во ПИОМ

Од Фондот за пензиско и инвалидско осигурување…