Драма во Гостивар: Го удрил со кола, па физички го нападнал и му ја прегазил ногата

t

МВР соопшти дека вчера (9.12.2023) во 13 часот, 44 годишниот гостиварец Т.М. пријавил дека на ул.„Илинденска“ во Гостивар, едно лице со патничко возило „голф караван“ со гостиварски регистарски ознаки, најпрвин удрило во неговото возило, а потоа физички го нападнало и му ја прегазило ногата.

Извршен бил увид и се преземаат мерки за расчистување на настанот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Приведен бегалец од затвор во Гостивар

На 20.04.2024 во 16.40 часот на ул.„„Браќа…

(Видео) Јакимовски од Гостивар: Сите кои поддржувате…

Претседателскиот кандидат на коалицијата „Храбро за Македонија“,…

Запленет цел арсенал во Гостивар – пронајдени…

Денеска (01.02.2024) од страна на Единицата за…

Семејна драма во Гостивар: Ја нападнал сопругата,…

Вчера во 19.30 часот во Гостивар, полициски…