Жена и дете испаднале од трамвај во Белград

t

Во Нов Белград се случила несреќа во која полесно се повредени жена и дете.

Српските медиуми објавија дека станува збор за бебиситерка и детето кое го чува, кои испаднале од трамвај.

Во инцидентот жената ја повредила ногата, додека детето има лузна на лицето.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Србите вријат: Нео-нацисти се собраа во Белград…

Во центарот на Белград и покрај апелите…

Хорор во белградска населба: Експлодираше бомба доцна…

Непознато лице активирало бомба во двор од…

Продолжуваат драматичните изјави на Вучиќ: Рекорден број…

Српскиот претседател Александар Вучиќ изјави дека „рекорден…

Титаник ситуација во Белград: Водата беше до…

Познатиот белградски сплав „Фристајлер“ околу полноќ почнал…

(Видео) За влакно избегната трагедија на новогодишната…

За време на новогодишната ноќ за малку…