За половина час: Прес на Сергеј Лавров во живо

t

Следете ја фан страната на Инфомакс за половина час ќе се уклучиме во живо на прес-конференцијата на Сергеј Лавров

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

За половина час: Прес на Сергеј Лавров…

Следете ја фан страната на Инфомакс за…

Лавров: Забраната за влез на автомобили со…

Министерот за надворешни работи на Русија Сергеј…

Лавров држи лекции во Советот за безбедност

Сергеј Лавров во Советот за безбедност при…

Зеленски ги критикуваше Обединетите Нации и си…

Украинскиот претседател Володимир Зеленски денеска зборуваше во…

Зеленски и Лавров во иста просторијa

Се очекува денес на маргините на Генералното…