Исчезна момче од Марино, семејството бара информации преку социјалните мрежи

t

Исчезнат е Филип Додевски од Марино. Неговото семејство преку објави на социјалните мрежи повика да се јави секој што би можел да има каква било информација.

„Доколку некој го види, итно да се јави на неговиот татко на телефон 071 292 434“, пишува во објавите на социјалните мрежи.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Скопјанецот Аднан е исчезнат скоро два месеци:…

Скоро два месеци е исчезнат скопјанецот Аднан…

Исчезнат е Добре, да помогнеме да се…

Добре Лазевски, утрината во 8 часот излегол…

Исчезна момче од Марино, семејството бара информации…

Исчезнат е Филип Додевски од Марино. Неговото…

Во канал во Марино пронајдено телото на…

Телото на 34-годишен жител на скопското село…

(Видео) Се појави нова снимка со која…

Вечерва на социјалните мрежи се појави зумирана…