Објавено на:

Малолетници се степале во локал на Бит пазар

t

На 23.05.2024 во 20.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека околу 18.30 часот пред угостителски објект на подрачјето на Бит Пазар, по претходна расправија, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу двајца малолетници од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Уапсени се 15 лица на грчкиот остров…

Грчката полиција денеска уапси 15 лица во…

Во Скопје се апсеа дилери, уапсени и…

Во текот на вчерашниот ден во Скопје…

(Видео) Масовна тепачка на тинејџери во Белград,…

Како што дознава Телеграф.рс, најпрвин дошло до тепачка…

Две жени се степале во продавница во…

Полицијата информира за инцидент во кој две…