Нападнат дедо поради недоразбирање во сообраќајот

t

На 01.02.2022 во 19:30 часот во Полициска станица Центар, С.Д.(70) од Скопје пријавил дека во 18:30 часот на подрачјето на Центар, поради недоразбирање во сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Иранските медиуми го поздравија нападот на посателот…

Неколку тврдокорни ирански весници деновиве насобраа пофалби…

Малолетничка повредена со остар предмет на Плоштадот…

Денеска во 02.50 часот во Полициска станица…

Драма во Тетово: Маж и жена физички…

„На 29.07.2022 во 12.45 часот во СВР…

ЕУ го осуди вчерашниот напад во Ирак

Дипломатската служба на ЕУ го осуди вчерашниот…

Украинците во паника: Стравуваат од нов силен…

Украина очекува нов напад на руските копнени…