Објавено на:

Нападнат маж во Берово

t

Денеска (05.05.2024) во 04:30 часот во Полициска станица Берово, Х.А.(30) од Берово пријавил дека во Берово, по претходна вербална расправија, бил физички нападнат од К.Т.(23) од с.Смојмирово, беровско.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Рано утрово Душко ја фатил за коси…

Рано утринава околу 5 часот српската пејачка…

Анита од Берово го победи туморот и…

„На 27 години се соочив со најлошата…

Кривична пријава за злоупотреба на службената положба…

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Берово поднесе…

Нападнат маж во Берово

Денеска (05.05.2024) во 04:30 часот во Полициска…

Крмов од Берово: Левица се загага за задолжителни домашни…

На средбите со граѓаните на Берово, пратеникот…