Наскоро: Тешки Муабети сезона 2 со специјално изненадување

t

Наскоро започнува новата сезона на подкастот „Тешки муабети“ ексклузивно на Инфомакс.

Во новата сезона повторно ќе слушнете и погледнете работи кои ги нема никаде на друго место.

Во опуштено руво ќе разговараме за тешки теми кои го мачат македонското општество, но и светот.

За новата сезона Инфомакс има спремено специјално изненадување и нов ководител чие име ќе го дознаете набрзо. Следете не!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

РАБОТИТЕ ИЗЛЕГОА НАДВОР ОД КОНТРОЛА! ТЕШКИ МУАБЕТИ…

Почнува новата сезона на "ТЕШКИ МУАБЕТИ" заедно…

Инфомакс повикува на формирање на Македонска платформа:…

Зошто Македонците не се обединат во еден…

(Во живо) Инфомакс на терен: Пронајдени се…

Двете девојчиња од Струмица кои беа изгубени…

(Видео) Заканите кон Петровски и Инфомакс пријавени…

Во денешната епизода на Тешки муабети, нашиот…

(Видео) БАНДА: Човек на Мицкоски обвинет во…

Лице обвинето во случајот "Делчевски ниви" упати…