Објавено на:

Пронајдено мpтво тeло среде раскрсница во Ниш

t

Тело на маж во локва крв (41) е пронајдено вечерва околу 19 часот на раскрсницата од улицата „7 Јули“ и улицата „Војводе Танкосиќ“ во Ниш.
Маж кој не давал знаци на живот бил забележан од случајни минувачи и била алармирана брзата помош, но лекарскиот тим можел само да констатира смрт, јавува „Блиц“
На местото на настанот излегла и патролата на нишката полиција, а известено е и Вишото јавно обвинителство во Ниш.

На телото немало видливи траги на насилство, но обвинителството нареди обдукција за да се утврдат причините за смртта, јави Танјуг.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Маж прободен со нож во Ниш

Во тепачка на улицата Сомборска во Ниш,…

Хорор во Ниш: Жена и мало дете…

Жена од Ниш (52) и дете (4)…

„Ќе ги убијам сите свештеници“: Заканувачко писмо…

Непознат човек влегол во Соборниот храм во…

ХАПА ДОЛЕ, ХЕРОИ! По 100 дена и…

По речиси 100 дена работа и 12…

ОДВРАТНО: Татко-монструм ја силувал сопствената ќерка, таа…

Вишото јавно обвинителство во Ниш официјално соопшти…