Објавено на:

Ријана е бремена: Со кого го очекува своето прво дете?

t

Ријана го чека првото дете со своето момче АСАП Роки и денеска првпат го покажа трудничкото стомаче во јавност. Двојката беше снимена како се шета во близина на домот на американскиот рапер во Харлем и Ријана не се трудеше да го сокрие заобленото стомаче, иако температурите во Њујорк се многу ниски.

Засега не се познати други детали за бременоста на 33-годишната пејачка по потекло од Барбадос.

По неколку месеци шпекулации, Ријана и АСАП Роки во мај 2019 потврдија дека се во врска.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Трамп му вети на Зеленски дека ќе…

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп синоќа во…

Хаос во цел свет: Откажани се летови,…

Голем број компании, банки, медиуми и авиокомпании…

Венс: Ако победи Трамп ќе преговара со…

Доколку Доналд Трамп победи на изборите, ќе…

СДСМ: Дали Мицкоски го носел синот на…

Мицкоски мора итно да ја информира јавноста…

Петровска: Асистентот на татко му, сега како…

„Асистентот на татко му, а сега премиер…