Среќна нова 2024 година ви посакува Редакцијата на Инфомакс!

t

Нека новата 2024 година ви донесе многу здравје, среќа, љубов, успеси и сѐ најубаво.

Ви благодариме за довербата која ни ја давате и ветуваме дека и во 2024 година ќе продолжиме со уште посилно темпо. Драги наши читатели и гледачи, ви посакуваме безброј среќни моменти со вашите најблиски.

Среќна нова 2024 година ви посакува Редакцијата на Инфомакс!

И во 2024 година читајте Инфомакс и добивајте ги информациите секогаш први и без цензура!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Фатени со рачињата во медот: Кривични…

Кривична пријава по текст на Инфомакс Министерството…

(Видео) Африм Муча во живо за Инфомакс:…

Африм Муча, претставник на еден од синдикатите…

Пендаровски: Како што се полни бреговите со…

Претседателот на Република Македонија, Стево Пендаровски, по…

Следете нѐ: Вечерва продолжуваме со „Плус/Минус“ и…

Не пропуштајте ја денешната епизода на „Тешки…

Среќна нова 2024 година ви посакува Редакцијата…

Нека новата 2024 година ви донесе многу…