Објавено на:

Татко на две деца се разенесе со бомба во семејниот дом во Ниш

t

Во српскиот град Ниш, татко на две деца во својот семеен дом се разнесе со бомба. 

Тој самиот ја активирал бомбата. Соседите повикале полиција и Итна помош, но не успеале да го спасат човекот. Загинатиот Б.Ј. имал 53 години.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Паника во Молдавија: Серија дојави за поставени…

Полицијата во главниот град на Молдавија Кишињев…

Нема мир во Србија: Дојави за бомби…

Полицијата во српскиот град Крагуевац добила дојави…

Татко на две деца се разенесе со…

Во српскиот град Ниш, татко на две…

Пронајдена неексплодирана бомба во Охридското езеро!

Во водите на Охридското езеро, на охридското…