Објавено на:

Традиционалните медиуми ја губат битката на социјалните мрежи

t

Според статистиката за медиа сообраќај на најголмеите медиумски куќи на социјалните мрежи влијанието е драстично опаднато и е на историско најниско ниво годинава според податоците на Симиларвеб, објави Аксиос.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Милановиќ под лупа на институциите, медиумите не…

Државната изборна комисија  на Хрватска соопшти дека…

Политички аналитичари: Израел падна од високо, Xамаc…

Политичкиот експерт Фахми Хуваиди рече дека прифаќањето…

Спасовски: Медиумите се сериозен партнер на МВР

Медиумите се сериозен партнер на МВР.  Во…

Словачкиот премиер ја запре комуникацијата со четири…

Словачкиот премиер Роберт Фицо денеска ја прекина…

Здружението „Онлајнмедиа“ бара дискриминирачките одредби да се…

Ја информираме јавноста дека во измените на…