(Фото+видео) Се пpeврте камион на автопатот Тетово-Скопје

t

На автопатот Тетово – Скопје попладнево се преврти камион, јавува репортерот на ТВ21 од терен. Како што јавува репортерот на ТВ21, нема жртви.

На терен пристигнати се и екипи на Брза помош за да им укажат прва помош на повредените.

Фото и видео ТВ21

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) УШТЕ ЕДНА ТРАГЕДИЈА: Руски борбен авион…

Во Иркутск авионот Су-30 се урна врз…

Хорор во САД: Авион удри во зграда,…

Мал авион се урна во американската сојузна…

Драма на автопатот Тетово-Скопје: Кумановец лице во…

Кумановецот Африм Исуфи во понеделникот вечерта доживеал опасна средба…

(Видео) СТРАШНА експлозија: Разнесен камион на Кримскиот…

Камион е разнесен на мостот на Крим,…

(Фото) Страшна несреќа во Хрватска: Се судрија…

Товарен и патнички воз се судриле вчера…