(Фото+видео) Се пpeврте камион на автопатот Тетово-Скопје

t

На автопатот Тетово – Скопје попладнево се преврти камион, јавува репортерот на ТВ21 од терен. Како што јавува репортерот на ТВ21, нема жртви.

На терен пристигнати се и екипи на Брза помош за да им укажат прва помош на повредените.


Фото и видео ТВ21

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Се преврте камион со стотици мајмуни,…

Жена која застана да помогне откако камион…

Се урна Балон кај Љубљана: Неколку повредени

Tројца белгиски и еден словенечки државјанин се…

(Видео) Кола удри репортерка дур известуваше во…

Гледачите на телевизија во Западна Вирџинија се…

Момчето на зaгинaта девојка во шок: Се…

Момчето на загинатата Викторија. Н, 24-годишниот Л.…

(Видео) Неверојатно: Новинарка пpeгазена од автомобил додека…

Новинарката во САД ја удри од автомобил…