(Фото) Арсовска ја продолжи тpaдицијата: Новогодишното утро го помина на Водно

t

Новата градоначалничка на Скопје, Данела Арсовска продолжи со својата семејна традиција, новогодишното утро да го поминувата на Водно.

Арсовска се фотографираше со нејзиниот сопруг и нејзиниот син.

-Повеќе од 20 години традиција, новогодишно утро на Водно. Нека ви е среќна и успешна годината што претстои, здравје и радосни моменти поминати со најблиските. За многу години!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Арсовска: Не планирам да одам на…

Во денешната епизода на Наше Скопје, градоначалничката…

Од утре делумна забрана во парк-шумата „Водно“…

Градот Скопје ги известува граѓаните дека од…

Арсовска: Работам во интерес на граѓаните со…

На денешната прес-конференција градоначалничката на Град Скопје…

(Видео) Арсовска: Можат да ме прават агент…

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска во…

(Видео) Арсовска до Шилегов: Кој губи има…

Во денешната епизода на “Наше Скопје”, градоначалничката…