(Фото) Верижен судир пред Влада, се судрија неколку возила

t

Три возила учествувале во тешката сообраќајна несреќа на крстосницата меѓу булеварите Илиндендска и Климент Охридски.

Според очевидците, едно од возилата било службено , а имало и повредени .. На самото место има возила на Итна медицинска помош .


Увидот е во тек , а од МВР се очекуваат повеќе информации во текот на вечерва.

Фото Канал 5

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОВРЕДЕН РУДАР СВЕДОЧИ ЗА ТРАГЕДИЈАТА ВО СОКОБАЊА:…

Директорот на Општата болница во Алексинац, д-р…

ОСУММИНА ЗАГИНАТИ ВО ЕКСПЛОЗИЈА ВО РУДНИКОТ КАЈ…

Осуммина рудари загинаа во експлозија на метан…

(Видео) СТРАШНО: Синот на Шумахер доживеа несреќа…

Квалификациите за Гранд При на Саудиска Арабија…

Страшна трагедија во Конго: Воз излета од…

Најмалку 60 луѓе загинаа откако товарен воз…