Објавено на:

(Фото) По денешната драма Карлеуша сподели фотографија на социјалните мрежи

t

Јелена Карлуеша својот сопруг Душко Тошиќ го пријави во полиција за семејно насилство, а сега објави и фотографија на својот Инстаграм профил, после целодневната драма.

Имено, таа постави фотографија на која е со мајка и Дивна Карлеуша, која и беше голема поддршка во животот, а која очигледно многу и недостасува во вакви драматични и тешки моменти.

Претходно таа сподели и фотографија од гробот на мајка и, кој секогаш е прекриен со свежо цвеќе.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Подгответе се за шок: Еве какво образование…

Меѓутоа, јасно било дека Ноле не може…