(Фото) Тешка сообраќајна несреќа во населба Ергеле

t

Тешка сообраќајна несреќа се случи во населба Ергеле кај сточниот пазар.

Во несреќата учествувале моторцикл и запрежно возило.

Засега нема информации за повредени или загинати лица.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Страшна несреќа во Хрватска: Се судрија…

Товарен и патнички воз се судриле вчера…

Јужниот дел од Мексико погоден од ураганот…

Агата, најсилниот ураган во историјата, што во…

Експлозија во Филаделфија: Најмалку 4 лица загинаа…

Најмалку четири лица загинаа по експлозија во…

ПОВРЕДЕН РУДАР СВЕДОЧИ ЗА ТРАГЕДИЈАТА ВО СОКОБАЊА:…

Директорот на Општата болница во Алексинац, д-р…