(Фото) Тeшкa сообpaќајка во Автокоманда, џип yдpи во четири автомобили

t

Тешка сообраќајка се случи денеска меѓу пет автомобили во скопската населба Автокоманда, дознавa Сител

Според првичните информации, „мерцедес“ џип удрил во два автомобила, се свртил па удрил во други два автомобила.

Возачот на џипот со повреди е пренесен на клиника.

Фото: Сител

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) УШТЕ ЕДНА ТРАГЕДИЈА: Руски борбен авион…

Во Иркутск авионот Су-30 се урна врз…

Хорор во САД: Авион удри во зграда,…

Мал авион се урна во американската сојузна…

(Фото) Страшна несреќа во Хрватска: Се судрија…

Товарен и патнички воз се судриле вчера…

Јужниот дел од Мексико погоден од ураганот…

Агата, најсилниот ураган во историјата, што во…

Експлозија во Филаделфија: Најмалку 4 лица загинаа…

Најмалку четири лица загинаа по експлозија во…