(Фото) Тeшкa сообpaќајка во Автокоманда, џип yдpи во четири автомобили

t

Тешка сообраќајка се случи денеска меѓу пет автомобили во скопската населба Автокоманда, дознавa Сител

Според првичните информации, „мерцедес“ џип удрил во два автомобила, се свртил па удрил во други два автомобила.

Возачот на џипот со повреди е пренесен на клиника.

Фото: Сител

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Во Кривичниот суд продолжи судењето за Ласкарци

Со испитување на вештакот Љупчо Постолов, дел…

Трагедија во Турција: Тројца загинати во хеликоптерска…

Три лица загинаа во хеликоптерска несреќа во…

Продолжи судењето за Ласкарци

Со испитување на вештакот Љупчо Постолов, дел…

(Фото) Шокантни слики: Како се случи сообраќајната…

Шокантни се сликите од сообраќајната несреќа на…

Нов кружен тек во Автокоманда: Арсовска реализира…

Се проектира кружниот тек во Автокоманда, на…