Објавено на:

26-годишник од Виница уапсен за малтретирање на вереницата, ја снимал како ја принудува на секс

t

26-годишен жител на Виница и приредил пекол на неговата 20-годишна невенчана сопруга во семејниот дом. Недоразбирањето што го имале, минало во физички напад и принуда на полов однос од кој направил и експлицитни снимки, соопшти СВР Штип.

Случајот е пријавен во полиција која го лишила од слобода.

– На 16.05.2023, полициски службеници од Полициската станица Виница го лишиле од слобода Т.А. (26) од Виница, затоа што во семејниот дом во Виница, по претходно недоразбирање, физички ја нападнал неговата невенчана 20-годишна сопруга, ја принудил на полови дејствија, при што направил снимка со експлицитна содржина, соопшти СВР Штип.

Со случајот е запознат и јавен обвинител и по целосно документирање против Т.А. ќе биде поднесена соодветна пријава.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Груевски му посака брзо опоравување на Доналд…

Светот полуде… - пишува на Фејсбук поранешниот…

(Видео) Три хеликоптери, 100 припадници на АРМ…

Два армиски хеликоптери, еден хеликоптер на МВР…

„Такер Карлсон беше во право“: Уште во…

Предупредувањето на новинарот Такер Карлсон за можен…

Армијата се вклучи во гаснењето на пожарот…

Откако Владата прогласи кризна состојба, претседателката и…

Мицкоски го осуди атентатот, но му го…

И премиерот Мицкоски го осуди обидот за…