Шокантно: Ова се причините за падот на…

Спортскиот авион од типот "Cessna 182" исчезна…

Се урна авион во Франција, најмалку петмина…

Се урна авион во Франција, има жртви.…

(Вознемирувачко видео) ЧУДО: Авион се урна на…

Страшна сцена се случила во Лос Анџелес,…