Падна цената на нафтата откако Русија и…

Цените на нафтата паднаа под 106 долари…

Конечно: Минимален пад на цената на нафтата…

Цените на нафтата денеска паднаа под 125…

Трет ден не работи Московската берза, дозволени…

Трет ден по ред Московската берза останува…

Се урна и Македонската берза: Тргувањето прекинато

Берзанскиот индекс МБИ 10 на крајот на…

Крипто валутите во слободен пад: Зошто постојано…

Крипто пазарот е под голем притисок и…

Вредноста на Биткоин се преполови

Повеќе од два месеци паѓа вредноста на…