Двајца насилници влегле во домот на 47-годишна…

Денеска (20.10.2023) во 02:05 часот во СВР…

Кумановка уапсена кај Бит Пазар

МВР информира дека вчера попладне во 17.00…

Малолетник нападнат на Бит Пазар

На 17.06.2023 во 18:44 часот во Полициска…

Поднесен Обвинителен предлог за узурпација на земјиштето…

Основното јавно обвинителство Скопје поднесе Обвинителен предлог…

Единицата за економски и компјутерски криминал на…

Полициски службеници од Единицата за економски и…

Притвор за две лица за градењето зад…

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје…

Професор нападнал средношколка во училиште на подрачјето…

Професор нападнал средношколка во училиште, извести МВР.…

Акција на МВР: Пронајдена дрога на Бит…

Полициски службеници од Единицата за недозволена трговија…

Разбојник ограбил пензионер кај Бит Пазар

На 09.02.2023 во 15.15 часот на подрачјето…

Уапсени тинејџери на Бит Пазар!

На 23.10.2022 околу 22.45 часот на подрачје…