Малолетници нападнале врсник на Бит Пазар

Инцидент се случил во Бит Пазар Скопје,…

ПУКАЊЕ И АПСЕЊЕ КАЈ БИТ ПАЗАР: Ова…

Пукање сеслучило денеска во близина на Бит…

Нападнат полицаец кај Бит Пазар

На 12.02.2024 во 16.30 часот на подрачје…

Ограбена аптека кај Бит Пазар

На 30.01.2024 околу 13.45 часот во СВР…

Запленети 21.524 пиротехнички средства на Бит Пазар,…

Денеска (31.12.2023) во 14.30 часот  на Бит…

Малолетници се степале па се изболе со…

Полицијата извести дека вчера околу 19.15 часот…

Приведен скопјанец: Со пиштол пукал и нападнал…

Денеска, од страна на Единица за насилен…

Скопјанец нападнат со нож кај Бит Пазар!

На 27.11.2023 во 07:35 часот во СВР…

Италијанец нападнат со остар предмет на Бит…

Денеска (22.11.2023) во 02.00 часот во Полициската…

Нападнат полицаец кај Бит Пазар!

Синоќа, петнаесетина минути пред полноќ на подрачјето…