(ФОТО) Митовски на лице место направи проверка…

Директорот на ЈП Водовод и канализација –…

Чекај нè Европо: Тетово без најава остана…

Цело Тетово 6 часа немаше вода за…

Делови од Карпош утре без вода

ЈП „Водовод и канализација“ информира дека утре…

Делови од Центар и Карпош утре ќе…

Дел од корисниците лоцирани на потегот од…

(Фото) Брука, што пијат македонските полицајци? Паковка…

Полициските службеници добија паковка од "Нескафе" во…

Ново поскапување во најава?! Ако Владата не…

Во име на здружението АДКОМ кое ги…

Неколку скопски населби утре ќе останат без…

Без електрична енергија утре ќе останат дел…

Делови од Скопје без струја и вода…

Заради технички зафати во дистрибутивната електро мрежа,…

Утре без вода корисниците од улица „Гемиџиска“

ППоради промена на затворач на улица „Гемиџиска“,…

Без вода денеска една скопска улица и…

Ве известуваме дека денес поради уличен дефект…