Радовишанец украл возило, полицијата го приведе

На 16.12.2023 во 23.00 часот, полициски службеници…

Возило урна трансформатор за струја кај Соборна

Сообраќајна несреќа на раскрсницата кај Соборниот храм…

(Фото) Тешка сообраќајна несреќа во Аеродром: Возило…

Тешка сообраќајка се случи вечерва на улицата…

(ФОТО) Се запали возило на италијанската амбасада…

Возило во сопственост на Амбасадата на Италија…

Возило излетало од патот кај националниот парк…

Од Е-112 добиена е пријава во врска…

Да се плаши човек да излезе на…

Во СВР Скопје, вчера во 13:25 часот…

Возилото кое вчера пропадна на Плоштадот Македонија…

Продуцентскиот тим на турската серија „Балканска приказна”…

Изгоре возило во уличишен двор во Крива…

Попладнево во училишниот двор на основното општинско…